هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ مرداد

بی گمان این نگاه بی نظیر به مقوله ی کسب وکار در ژاپن، مرهون زحمات کارآفرینان کلاسیکی همچون ماتسوشیتاست که با نشر و اجرای دیدگاه های شان مقوله ی تجارت و فرهنگ بومی را به شکل تمام عیاری با هم ترکیب کردند.

معرفی کتاب قبولی در کنکور

قابل توجه هنرجویان هنرستان رشته کامپیوتر و هنرجویان هنرستان رشته حسابداری با معرفی کتاب (ثروت سازی به سبک ژاپنی) با شما هستیم.

بخش قابل توجهی از این نگاه در کتابی که هم اکنون می خوانید، روایت شده است. کتابی که عنوان اصلی آن فلسفه ی مدیریت اجرایی ست و از این رو در برگردان فارسی آن عنوان ثروت سازی به سبک ژاپنی انتخاب شده است که هم ارتباط بهتری با عموم مخاطبان ایرانی برقرار کند و هم دیدگاهی چنین ارزشمند را چونان ثروت در نظر بگیرد؛ ثروتی که فراتر از پول است و می تواند نسل اندرنسل، بهبودی مستمر در یک اجتماع پدید آورد.

هنرستان کمال دانش در رشته کامپیوتر و رشته حسابداری با بهترین کادر تدریس هر ساله رتبه قابل قبولی در کنکور را دارد.

اطمینان دارم که مطالعه و به کاربستن دیدگاه های ماتسوشیتا در این کتاب، فرصتی ست برای تحول در نگاه و عملکرد سازمان های کارآفرینانه ی ایرانی؛ به گونه ای که ایران عزیزمان را در شمار جوامع سرآمد در حوزه ی فرهنگ کسب وکار و کارآفرینی قرار دهد.

منبع: فیدیبو

           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.
           باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
           گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است
           نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.
           بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.