هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن

تاریخ ثبت نام و تاریخ آزمون ورودی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به شرح جدول زیر است. بدیهی است تاریخ های ثبت شده در این جدول براساس آزمون های سال های گذشته بوده و ممکن است برای سال آتی تغییر کند.

 

 آزمون

زمان ثبت‌نام

زمان آزمون

دانشگاه دولتی

آزمون کارشناسی ارشد دولتی

اوایل آبان

اواخر بهمن

آزمون سراسری

آذر

تیر

کارشناسی ناپیوسته دولتی

اسفند

مرداد

کاردانی پیوسته دولتی

اردیبهشت

مرداد

دانشگاه پیام‌نور

فراگیر دانشگاه پیام نور (کارشناسی‌ناپیوسته‌وکارشناسی‌ارشد(

اواخر دی

اواخر اردیبهشت

فراگیر دانشگاه پیام نور (کارشناسی(

دی

اواخر اردیبهشت

دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی (کاردانی،کارشناسی،کارشناسی‌ناپیوسته)

اواخر آبان

اواسط دی

علمی کاربردی پودمانی

اواسط‌بهمن-اواخرشهریور

بدون آزمون

دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد آزاد

اواسط دی

اواخر اردیبهشت

سراسری آزاد

اواخر بهمن

اواسط تیر

کارشناسی ناپیوسته آزاد

اواخر مهر

آذر

کاردانی آزاد

اردیبهشت

تیر

           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.
           باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
           گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است
           نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.
           بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.