هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن

تاریخ ثبت نام و تاریخ آزمون ورودی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به شرح جدول زیر است. بدیهی است تاریخ های ثبت شده در این جدول براساس آزمون های سال های گذشته بوده و ممکن است برای سال آتی تغییر کند.

 

 آزمون

زمان ثبت‌نام

زمان آزمون

دانشگاه دولتی

آزمون کارشناسی ارشد دولتی

اوایل آبان

اواخر بهمن

آزمون سراسری

آذر

تیر

کارشناسی ناپیوسته دولتی

اسفند

مرداد

کاردانی پیوسته دولتی

اردیبهشت

مرداد

دانشگاه پیام‌نور

فراگیر دانشگاه پیام نور (کارشناسی‌ناپیوسته‌وکارشناسی‌ارشد(

اواخر دی

اواخر اردیبهشت

فراگیر دانشگاه پیام نور (کارشناسی(

دی

اواخر اردیبهشت

دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی (کاردانی،کارشناسی،کارشناسی‌ناپیوسته)

اواخر آبان

اواسط دی

علمی کاربردی پودمانی

اواسط‌بهمن-اواخرشهریور

بدون آزمون

دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد آزاد

اواسط دی

اواخر اردیبهشت

سراسری آزاد

اواخر بهمن

اواسط تیر

کارشناسی ناپیوسته آزاد

اواخر مهر

آذر

کاردانی آزاد

اردیبهشت

تیر

           لسوزی برای خود خالص ترین شکل عشق ورزیدن به خود است. بیایید با خود روراست باشید! آیا هر روز این کار را انجام می دهید؟ متأسفانه بیشتر مردم، دلسوزی برای خود را کاری عجیب وغریب می دانند. همه ما در زندگی خود با لحظاتی دلسردکننده مواجه شده یا گاهی اوقات نادیده گرفته شده ایم. زمانی که این اتفاق می افتد، بیشتر مردم، به جای اینکه برای بهبود حال روحی خود وقت و انرژی بیشتری بگذارند، در هم خرد می شوند.
           یکی از رشته های جذاب گروه ریاضی که بسیاری از افراد علاقمند به تحصیل در این رشته هستند، مهندسی معماری است. زیرا معماری یک هنر است و مباحث درسی این رشته ترکیبی از فن و هنر است. مواردی که برای تبدیل فرد به یک معمار خوب نیاز است شامل کمی ذوق هنری، قدرت خلق یک اثر نو، تخیل قوی و روحیه کار گروهی می باشد.
           هیچ کس از آینده خبر ندارد. نگرانی و ترس از آینده هم باعث نمی شود اوضاع به خوبی و خوشی سپری شود. باید قدم بردارید و پیش بروید تا ببینید چه می شود. کافی است تلاشتان را بکنید. در این مسیر از راهکارهای سودمند بهره بگیرید و، مهم تر از همه، باور داشته باشید که از عهده کار برمی آیید.
           در برخورد با بسیاری از اطرافیان تان یا هنگام گشت وگذار در شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی، شاید گاهی احساس کنید که همه اعتماد به نفس دارند به غیراز شما. اما این احساس درست نیست. حتی موفق ترین افراد هم ممکن است گاهی با کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم کنند. در چنین مواردی، وجه تمایز افراد موفق آن است که آنها با مشکلات مربوط به اعتمادبه نفس آشنا هستند و در برخورد با چنین وضعیت هایی راهکارهای مناسبی را در پیش می گیرند.
           رشته علوم کامپیوتر برای مطالعه نحوه محاسبات به وجود آمد و یک راه ارتباطی موثر بین دانش کامپیوتر و ریاضی است؛ مهمترین هدف این رشته، دستیابی به بهترین روش، برای حل یک مسئله در کمترین زمان و با بالاترین دقت است.