هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

۱۳۹۴ جمعه ۲۸ اسفند

برنامه امتحانات معرفی نهایی سال سوم متوسطه روزانه (سالی - واحدی)

بزرگسالان و داوطلبان آزاد (نیم سالی - واحدی)

 

رشته های شاخه فنی و حرفه ای در نوبت امتحانی اردیبهشت 94-95

 

روز و تاریخ

کامپیوتر

معماری

حسابداری

یکشنبه 22/1/95

تعلیمات دینی و قرآن

تعلیمات دینی و قرآن

تعلیمات دینی و قرآن

سه شنبه 24/1/95

بانک اطلاعاتی

عناصر و جزئیات

آمار 2

شنبه 28/1/95

ریاضی 2

متره و برآورد

اصول حسابداری 2

دوشنبه 30/1/95

زبان تخصصی

آشنایی با بناهای تاریخی

حسابداری شرکت ها

چهارشنبه 1/2/95

شبکه های کامپیوتری

تاسیسات ساختمان

حسابداری صنعتی

 

ساعت شروع امتحانات راس 8 صبح می باشد. 

           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.
           باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
           گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است
           نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.
           بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.