هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » اخبار » شرایط سنی دانش‌ آموزان »
۱۳۹۵ دوشنبه ۷ تير
متولدین نیمه اول سال 1389 و منحصرا متولدین اول مهرماه 1389 می توانند امسال در پایه اول دبستان تحصیل کنند.
متولدین اول مهر ماه 1382 و بعد از آن می توانند برای ورود به پایه هفتم (متوسطه اول)، متولدین اول مهر ماه 1381 می توانند برای ورودی به پایه هشتم (متوسطه اول)، متولدین اول مهرماه 1380 می توانند برای ورود به پایه نهم (متوسطه اول) ثبت‌نام کنند.
متولدین اول مهر ماه 1376 و بعد از آن در صورتی که سن آنها بیشتر از 19 سال نباشد، می توانند برای ورود به پایه دوم (متوسطه دوم) و متولدین اول مهر ماه 1375 و بعد از آن در صورتی که سن آنها بیشتر از 20 سال نباشد، می توانند برای ورود به پایه سوم (متوسطه دوم) ثبت‌نام کنند.
متولدین اول مهر 1374 و بعد از آن در صورتی که سن آنها از 21 سال بیشتر نباشد، می توانند برای ورود به مقطع پیش دانشگاهی (متوسطه دوم) ثبت‌نام نمایند.
           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.
           باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
           گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است
           نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.
           بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.