هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » اخبار » زمان بندی ملاقات اولیاء »
۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي
ساعت سمت روز
7 صبح الی 9 مدیر همه روزه
7:45 الی 8:30 معاون آموزشی همه روزه
7:45 الی 9 معاون اجرایی همه روزه
7:45 الی 9 معاون پرورشی همه روزه
7:45 الی 9 معاون فنی همه روزه

 

جدول هفتگی ملاقات حضوری یا تماس تلفنی با همکاران کمال دانش با یادآوری برخی نکات، به شرح زیر به اطلاع می رساند:

1. انتظار می رود اولیاء محترم به میزان کیفیت و شیوه ی ارتباطات و تعاملاتشان با همکاران مختلف توجه ویژه داشته و مشکلات، خواسته ها، انتظارات، سوالات و ابهامات خویش را تنها از طریق مدیر، معاونان، مشاور و یا دبیران مربوطه پیگیری نمایند و از مراجعه مستقیم به سایر سطوح شغلی خودداری فرمایند.
2. لطفا برای ملاقات حضوری با هر یک از همکاران فوق، تنها در روز و ساعت تعیین شده، و صرفا پس از هماهنگی قبلی با دفتر هنرستان در هنرستان حضور به هم رسانید، تا از بروز تداخل و بی نظمی احتمالی در قرار های ملاقات همکاران، جلوگیری شود.
3. به منظور جلوگیری از تضییع وقت سایر مراجعان و پرهیز از بی نظمی و ناهماهنگی، لطفا راس ساعت مقرر، در جلسات حضور به هم رسانید.
4. در مواقعی که هر یک از همکاران ضروری بدانند برای گفت و گو یا مشاوره درباره ی امور تحصیلی فرزندتان، ملاقاتی با شما داشته داشته باشند، مراتب را به صورت دعوت نامه ی کتبی و تماس تلفنی، پیامک، پیام الکترونیکی از طریق دفتر هنرستان به اطلاعتان خواهند رسانید.
5. تماس با هریک از همکاران نیز بهتر است حتی المقدور در زمان های تعیین شده صورت پذیرد. انتظار می رود اولیای گرامی برای برقراری تماس با همکاران، تنها از شماره تلفن ها و راه های ارتباطی هنرستان استفاده کرده و از برقراری ارتباط با شماره تلفن های شخصی همکاران (تلفن منزل، تلفن همراه و تلفن سایر محل های کاری همکاران و...) اجتناب نمایند.
 
با تشکر و احترام
دفتر هنرستان
           همه ما به دنبال زندگی شادتر هستیم. وقتی شاد هستیم، دنیا بر وقف مرادمان می ­شود و همه اتفاق­های خوب برایمان رخ می ­دهد. در حقیقت احساس خوشحالی باعث می­ شود شما احساس خوبی نسبت به خودتان و محیط اطرافتان داشته باشید.
           زندگی بالا و پایین دارد. فرقی نمی کند که مادری آرزومند باشید که چشم به آینده فرزندانش دارد، کارمندی سخت کوش در انتظار ترفیع رتبه یا کسی که به تازگی عزیزی را از دست داده است؛ همه ما در گذر از دشواری ها نیازمند امید هستیم. برای رسیدن به امید باید از منطقی بودن بیش از اندازه دست بردارید. ما باید به راستی بپذیریم که رویدادها و فرصت های بهتری در پیش روی مان هستند. حتی اگر اوضاع به خوبی پیش نمی رود، باید در پس ذهن مان باور داشته باشیم که داستان ما فراتر از این است
           اگر فکر می کنید بعضی آدم ها خلاق به دنیا می آیند و شما از چنین موهبتی بی بهره هستید، اشتباه می کنید. برخی آدم ها خلاق ترند، چون خلاقیت را در خود پرورش می دهند. درحقیقت، کارشناسان معتقدند خلاقیت از اساس مهارتی آموختنی است. پس مانند هر مهارت دیگر، باید با تمرین و کوشش خلاق بودن را یاد بگیرید. خواستن کافی نیست و برای خلاق بودن باید هرروز تلاش کنید و خودتان را به سوی افکار نو و ایده های روشن سوق دهید
           «چطور به اینجا رسیدم، چطور ممکن است چنین گندی زده باشم؟!» این مکالمات ذهنی، برای خیلی از ما پیش آمده است. همه‌ ما اشتباهاتی مرتکب شده ایم و تصمیم های غلطی گرفته ایم که گاهی پیامدهای پرهزینه ای داشته اند. خودبخشودگی یا بخشیدن خودمان، به این معنی است که بتوانیم خودمان را به خاطر این اشتباهات و تصمیم های غلط ببخشیم
           کنکور یکی از مهم ترین آزمون های زندگی هر فرد و جزو خاطرات فراموش نشدنی عمر تحصیلی او به حساب می آید. در واقع کنکور را می توان ثمره 12 سال تحصیل در کلاس درس دانست که بخشی از زندگی و آینده فرد را رقم می زند و در این بین نکته مهم و قابل توجه، چگونگی استفاده از این فرصت و تبدیل آن به نقطه عطفی برای رسیدن به موفقیت است.