هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » اخبار » زمان بندی ملاقات اولیاء »
۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي
ساعت سمت روز
7 صبح الی 9 مدیر همه روزه
7:45 الی 8:30 معاون آموزشی همه روزه
7:45 الی 9 معاون اجرایی همه روزه
7:45 الی 9 معاون پرورشی همه روزه
7:45 الی 9 معاون فنی همه روزه

 

جدول هفتگی ملاقات حضوری یا تماس تلفنی با همکاران کمال دانش با یادآوری برخی نکات، به شرح زیر به اطلاع می رساند:

1. انتظار می رود اولیاء محترم به میزان کیفیت و شیوه ی ارتباطات و تعاملاتشان با همکاران مختلف توجه ویژه داشته و مشکلات، خواسته ها، انتظارات، سوالات و ابهامات خویش را تنها از طریق مدیر، معاونان، مشاور و یا دبیران مربوطه پیگیری نمایند و از مراجعه مستقیم به سایر سطوح شغلی خودداری فرمایند.
2. لطفا برای ملاقات حضوری با هر یک از همکاران فوق، تنها در روز و ساعت تعیین شده، و صرفا پس از هماهنگی قبلی با دفتر هنرستان در هنرستان حضور به هم رسانید، تا از بروز تداخل و بی نظمی احتمالی در قرار های ملاقات همکاران، جلوگیری شود.
3. به منظور جلوگیری از تضییع وقت سایر مراجعان و پرهیز از بی نظمی و ناهماهنگی، لطفا راس ساعت مقرر، در جلسات حضور به هم رسانید.
4. در مواقعی که هر یک از همکاران ضروری بدانند برای گفت و گو یا مشاوره درباره ی امور تحصیلی فرزندتان، ملاقاتی با شما داشته داشته باشند، مراتب را به صورت دعوت نامه ی کتبی و تماس تلفنی، پیامک، پیام الکترونیکی از طریق دفتر هنرستان به اطلاعتان خواهند رسانید.
5. تماس با هریک از همکاران نیز بهتر است حتی المقدور در زمان های تعیین شده صورت پذیرد. انتظار می رود اولیای گرامی برای برقراری تماس با همکاران، تنها از شماره تلفن ها و راه های ارتباطی هنرستان استفاده کرده و از برقراری ارتباط با شماره تلفن های شخصی همکاران (تلفن منزل، تلفن همراه و تلفن سایر محل های کاری همکاران و...) اجتناب نمایند.
 
با تشکر و احترام
دفتر هنرستان
           لسوزی برای خود خالص ترین شکل عشق ورزیدن به خود است. بیایید با خود روراست باشید! آیا هر روز این کار را انجام می دهید؟ متأسفانه بیشتر مردم، دلسوزی برای خود را کاری عجیب وغریب می دانند. همه ما در زندگی خود با لحظاتی دلسردکننده مواجه شده یا گاهی اوقات نادیده گرفته شده ایم. زمانی که این اتفاق می افتد، بیشتر مردم، به جای اینکه برای بهبود حال روحی خود وقت و انرژی بیشتری بگذارند، در هم خرد می شوند.
           یکی از رشته های جذاب گروه ریاضی که بسیاری از افراد علاقمند به تحصیل در این رشته هستند، مهندسی معماری است. زیرا معماری یک هنر است و مباحث درسی این رشته ترکیبی از فن و هنر است. مواردی که برای تبدیل فرد به یک معمار خوب نیاز است شامل کمی ذوق هنری، قدرت خلق یک اثر نو، تخیل قوی و روحیه کار گروهی می باشد.
           هیچ کس از آینده خبر ندارد. نگرانی و ترس از آینده هم باعث نمی شود اوضاع به خوبی و خوشی سپری شود. باید قدم بردارید و پیش بروید تا ببینید چه می شود. کافی است تلاشتان را بکنید. در این مسیر از راهکارهای سودمند بهره بگیرید و، مهم تر از همه، باور داشته باشید که از عهده کار برمی آیید.
           در برخورد با بسیاری از اطرافیان تان یا هنگام گشت وگذار در شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی، شاید گاهی احساس کنید که همه اعتماد به نفس دارند به غیراز شما. اما این احساس درست نیست. حتی موفق ترین افراد هم ممکن است گاهی با کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم کنند. در چنین مواردی، وجه تمایز افراد موفق آن است که آنها با مشکلات مربوط به اعتمادبه نفس آشنا هستند و در برخورد با چنین وضعیت هایی راهکارهای مناسبی را در پیش می گیرند.
           رشته علوم کامپیوتر برای مطالعه نحوه محاسبات به وجود آمد و یک راه ارتباطی موثر بین دانش کامپیوتر و ریاضی است؛ مهمترین هدف این رشته، دستیابی به بهترین روش، برای حل یک مسئله در کمترین زمان و با بالاترین دقت است.