هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » اخبار » زمان بندی ملاقات اولیاء »
۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي
ساعت سمت روز
7 صبح الی 9 مدیر همه روزه
7:45 الی 8:30 معاون آموزشی همه روزه
7:45 الی 9 معاون اجرایی همه روزه
7:45 الی 9 معاون پرورشی همه روزه
7:45 الی 9 معاون فنی همه روزه

 

جدول هفتگی ملاقات حضوری یا تماس تلفنی با همکاران کمال دانش با یادآوری برخی نکات، به شرح زیر به اطلاع می رساند:

1. انتظار می رود اولیاء محترم به میزان کیفیت و شیوه ی ارتباطات و تعاملاتشان با همکاران مختلف توجه ویژه داشته و مشکلات، خواسته ها، انتظارات، سوالات و ابهامات خویش را تنها از طریق مدیر، معاونان، مشاور و یا دبیران مربوطه پیگیری نمایند و از مراجعه مستقیم به سایر سطوح شغلی خودداری فرمایند.
2. لطفا برای ملاقات حضوری با هر یک از همکاران فوق، تنها در روز و ساعت تعیین شده، و صرفا پس از هماهنگی قبلی با دفتر هنرستان در هنرستان حضور به هم رسانید، تا از بروز تداخل و بی نظمی احتمالی در قرار های ملاقات همکاران، جلوگیری شود.
3. به منظور جلوگیری از تضییع وقت سایر مراجعان و پرهیز از بی نظمی و ناهماهنگی، لطفا راس ساعت مقرر، در جلسات حضور به هم رسانید.
4. در مواقعی که هر یک از همکاران ضروری بدانند برای گفت و گو یا مشاوره درباره ی امور تحصیلی فرزندتان، ملاقاتی با شما داشته داشته باشند، مراتب را به صورت دعوت نامه ی کتبی و تماس تلفنی، پیامک، پیام الکترونیکی از طریق دفتر هنرستان به اطلاعتان خواهند رسانید.
5. تماس با هریک از همکاران نیز بهتر است حتی المقدور در زمان های تعیین شده صورت پذیرد. انتظار می رود اولیای گرامی برای برقراری تماس با همکاران، تنها از شماره تلفن ها و راه های ارتباطی هنرستان استفاده کرده و از برقراری ارتباط با شماره تلفن های شخصی همکاران (تلفن منزل، تلفن همراه و تلفن سایر محل های کاری همکاران و...) اجتناب نمایند.
 
با تشکر و احترام
دفتر هنرستان
           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.
           باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
           گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است
           نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.
           بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.