هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

مدیركل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای وزارت آموزش وپرورش گفت: ایجاد رشته های جدید فنی و حرفه ای در استان ها از آثار برگزاری جشنواره ها می باشد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل ازاستان خراسان شمالی، سید محسن حسینی در جلسه انعقاد قرارداد هجدهمین جشنواره هنرهای تجسمی اظهاركرد: هدف از برگزاری جشنواره ها ایجاد رشته های جدید فنی و حرفه ای در استان ها می باشد.

 مدیركل دفتر آموزش های فنی وحرفه ای وزارت آموزش وپرورش تصریح كرد: باید سعی شود از تمام ظرفیت های داخل استان برای برگزاری جشنواره ها استفاده کرد.

گفتنی است؛ هجدهمین جشنواره هنر های تجسمی هنرستان فنی وحرفه ای کشور در تیرماه 96 به میزبانی خراسان شمالی انجام می گیرد.

منبع: پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.
           باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
           گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است
           نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.
           بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.