هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » اخبار » نکات انضباطی هنرستان »
۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي

1- هماهنگی با دفتر جهت گرفتن مرخصی و پرهیز از غیبت های بی مورد هنرجو       
2- ملاقات با دبیران در ساعات اعلام شده و با هماهنگی دفتر هنرستان
3- حضور هنرجویان با فرم مخصوص هنرستان
4- حضور به موقع در جلسات در ساعت مقرر
5- حضور ولی هنرجو در صورت تاخیر ورود یا غیبت و یا به هر دلیل هنرجو در هنرستان و امضاء دفتر مربوطه 
6- به همراه داشتن گواهی پزشکی در صورت بیماری
7- کسر از نمره انضباط زمان به همراه نداشتن کتاب درسی و تکالیف درسی و بی نظمی در کلاس و حیاط هنرستان
8- توصیه و تذکر به فرزندتان در ساعات تفریح در محوطه هنرستان و پرهیز از دویدن ایشان،به جهت جلوگیری از برخورد با یکدیگر
9- رعایت ادب و احترام هنرجو و اولیای ایشان نسبت به کلیه ی کارکنان مدرسه اعم از مدیر ،معاونین ،دبیران و ...
10- مراقبت از وسایل شخصی و اهتمام در حفظ و نگهداری تجهیزات کارگاه وکلاس و تجهیزات و اموال و ساختمان مدرسه
11- خودداری از به کار بردن وسایل تجملی و آرایشی و پرهیز از به همراه آوردن اشیای گران بها و غیر مرتبط با امور تحصیلی به هنرستان
12- به همراه نداشتن تلفن همراه در هنرستان
13- به همراه نداشتن سی دی های غیر آموزشی و دیگر لوازم صوتی و تصویری در هنرستان رعایت موارد فوق الذکر از طرف اولیاء و هنرجویان موجب نظم و محیطی آرام در هنرستان می باشد.

با تشکر – دفتر هنرستان

           فکر می کنید در یک روز عادی چند بار تصمیم می گیرید؟ ده بار؟ شاید هم صد بار؟ به باور روان شناس ها تعداد این تصمیم ها خیلی بیشتر از چیزی است که فکر می کنیم، چیزی حدود هزار بار! اما چقدر در تصمیم گیری مهارت داریم؟ چه چیزهایی می توانند بر تصمیم ما تأثیر منفی بگذارند؟
           لسوزی برای خود خالص ترین شکل عشق ورزیدن به خود است. بیایید با خود روراست باشید! آیا هر روز این کار را انجام می دهید؟ متأسفانه بیشتر مردم، دلسوزی برای خود را کاری عجیب وغریب می دانند. همه ما در زندگی خود با لحظاتی دلسردکننده مواجه شده یا گاهی اوقات نادیده گرفته شده ایم. زمانی که این اتفاق می افتد، بیشتر مردم، به جای اینکه برای بهبود حال روحی خود وقت و انرژی بیشتری بگذارند، در هم خرد می شوند.
           یکی از رشته های جذاب گروه ریاضی که بسیاری از افراد علاقمند به تحصیل در این رشته هستند، مهندسی معماری است. زیرا معماری یک هنر است و مباحث درسی این رشته ترکیبی از فن و هنر است. مواردی که برای تبدیل فرد به یک معمار خوب نیاز است شامل کمی ذوق هنری، قدرت خلق یک اثر نو، تخیل قوی و روحیه کار گروهی می باشد.
           هیچ کس از آینده خبر ندارد. نگرانی و ترس از آینده هم باعث نمی شود اوضاع به خوبی و خوشی سپری شود. باید قدم بردارید و پیش بروید تا ببینید چه می شود. کافی است تلاشتان را بکنید. در این مسیر از راهکارهای سودمند بهره بگیرید و، مهم تر از همه، باور داشته باشید که از عهده کار برمی آیید.
           در برخورد با بسیاری از اطرافیان تان یا هنگام گشت وگذار در شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی، شاید گاهی احساس کنید که همه اعتماد به نفس دارند به غیراز شما. اما این احساس درست نیست. حتی موفق ترین افراد هم ممکن است گاهی با کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم کنند. در چنین مواردی، وجه تمایز افراد موفق آن است که آنها با مشکلات مربوط به اعتمادبه نفس آشنا هستند و در برخورد با چنین وضعیت هایی راهکارهای مناسبی را در پیش می گیرند.