هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » اخبار » نکات انضباطی هنرستان »
۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي

1- هماهنگی با دفتر جهت گرفتن مرخصی و پرهیز از غیبت های بی مورد هنرجو       
2- ملاقات با دبیران در ساعات اعلام شده و با هماهنگی دفتر هنرستان
3- حضور هنرجویان با فرم مخصوص هنرستان
4- حضور به موقع در جلسات در ساعت مقرر
5- حضور ولی هنرجو در صورت تاخیر ورود یا غیبت و یا به هر دلیل هنرجو در هنرستان و امضاء دفتر مربوطه 
6- به همراه داشتن گواهی پزشکی در صورت بیماری
7- کسر از نمره انضباط زمان به همراه نداشتن کتاب درسی و تکالیف درسی و بی نظمی در کلاس و حیاط هنرستان
8- توصیه و تذکر به فرزندتان در ساعات تفریح در محوطه هنرستان و پرهیز از دویدن ایشان،به جهت جلوگیری از برخورد با یکدیگر
9- رعایت ادب و احترام هنرجو و اولیای ایشان نسبت به کلیه ی کارکنان مدرسه اعم از مدیر ،معاونین ،دبیران و ...
10- مراقبت از وسایل شخصی و اهتمام در حفظ و نگهداری تجهیزات کارگاه وکلاس و تجهیزات و اموال و ساختمان مدرسه
11- خودداری از به کار بردن وسایل تجملی و آرایشی و پرهیز از به همراه آوردن اشیای گران بها و غیر مرتبط با امور تحصیلی به هنرستان
12- به همراه نداشتن تلفن همراه در هنرستان
13- به همراه نداشتن سی دی های غیر آموزشی و دیگر لوازم صوتی و تصویری در هنرستان رعایت موارد فوق الذکر از طرف اولیاء و هنرجویان موجب نظم و محیطی آرام در هنرستان می باشد.

با تشکر – دفتر هنرستان

           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.
           باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
           گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است
           نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.
           بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.