هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » اخبار » آغاز سال تحصیلی 95-94 »
۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي

به نام خالق مهر
با اهدای سلام و تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی 95-1394 

حمد و سپاس خداوند منان که ما را خادم فرزندان مردان و زنان افتخار آفرین این مرز و بوم قرار داد که فرزندان ما پرچمدار تمدن کهن ایرانی و اسلام ناب محمدی هستند،لذا برخود فرض می دانیم که تمام تلاش خود را برای پرورش رهبران مبتکر و پرتخیل فردا به کار بریم و در این راستا اهداف ما در پنج بخش زیر خلاصه گردیده است :

  • تلاش در جهت رشد تمامی ابعاد وجودی فرزندانمان (ورزشی ،آموزشی،هنری و ...)
  • تلاش در جهت احترام به سنت ها و ارزش های اسلامی
  • درک تفاوت های فردی و قرار دادن دانش آموزان در معرض چالش های متنوع
  • ایجاد یک محیط فیزیکی شاد پر از رنگ و ایمن و سالم
  • ایجاد اعتماد به نفس در دانش آموزان

تلاش ما معطوف به این مهم است که دانش آموزان در پایان تحصیلات خود تجارب هنرستان را فراموش نشدنی و دگرگون کننده بدانند.لذا امیدواریم ،راهنمایی ها و توصیه های شما اولیای گرامی در راستای تحقق اهداف فوق چراغ راه ما باشد.
و سخن آخر آن که ،ما برآنیم تا فرزندانمان را به روی هزاران هزار سوال باز کنیم زیرا آینده متضمن اشتیاق فرزندانمان به کسب مجهولات است .

هنرستان کمال دانش
اکبر پژم

           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.
           باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.
           گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است
           نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.
           بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.