هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » معرفی کتاب » ساکت شو و انجامش بده »
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۰ تير

مهم ترین دارایی یک شرکت چیست؟ با توجه به تحقیقات انجام شده در مدرسه تجارت هاروارد، مهم ترین دارایی یک شرکت اعتبار آن است. مهم ترین دارایی شرکت همان حرفی است که مردم درباره آن، محصولات و خدماتش به دیگران یا مشتریان احتمالی دیگر می گویند.

هنرستان رشته کامپیوتر معرفی کتاب

قابل توجه هنرجویان هنرستان رشته کامپیوتر و هنرجویان هنرستان رشته حسابداری با معرفی کتاب (ساکت شو و انجامش بده) با شما هستیم.

به دلیل پیشرفت تکنولوژی و حرکت اطلاعات و تغییر سریع سلیقه مشتری، محصولات و خدمات نیز سریع تر از همیشه تغییر می کنند. اما اعتبار همیشه باقی می ماند. می توان گفت اعتبار یعنی همه چیز. به عنوان مثال شرکت هایی مانند گوگل یا اپل را در نظر بگیرید. اعتبار آن ها آنقدر عالی است که با ارائه هر محصول یا خدماتی، در آن زمینه به پیشتاز تبدیل می شوند. بنابراین، مهم ترین دارایی شما چیست؟ برای شما نیز مهم ترین دارایی همان اعتبارتان است! این همان چیزی است که وقتی نیستید، مردم درباره شما می گویند. این ها همان جملاتی هستند که مردم برای توصیف شما استفاده می کنند تا نشان دهند که فکر می کنند شما چقدر درکارتان خوب هستید.

برایان تریسی در کتاب فقط ساکت شو و کارت رو انجام بده، یک روش ساده، عملی و اثبات شده هفت قسمتی را با شما به اشتراک خواهد گذاشت تا در چند ماه و چند سال آینده به موفقیت هایی دست پیدا کنید که از موفقیت هایی که اغلب مردم در طول مدت عمرشان بدست می آورند بیشتر است.می توان گفت که یکی از محورهای اصلی کتاب فقط ساکت شو و کارت رو انجام بده ، پاسخ به این سوال است که: «چرا بعضی از مردم موفق تر از دیگرانند؟» اساس موفقیت بر واژه هایی نیست که شما می گویید، واژه هایی مانند: ای کاش، امیدوارم، قصد دارم و ...برایان تریسی (Brian Tracy) رئیس یک شرکت بین المللی گسترش منابع انسانی است که اداره مرکزی آن در شهر ساحلی سولانا در ایالت کالیفرنیا است.

او نویسنده هفتاد کتاب بوده و بیش از هشتصد برنامه آموزشی صوتی و تصویری تولید کرده است. آموزش های او به چهل ودو زبان ترجمه شده و در شصت وچهار کشور مورداستفاده قرار می گیرند. او در امور اجتماعی شخصیت فعالی دارد و برای سازمان های غیرانتفاعی متعدد به عنوان مشاور خدمت می نماید.هدف اصلی شما در زندگی چیست؟ به عقیده ارسطو پشت سر هر هدفی، هدف دیگری وجود دارد تا اینکه به هدف اصلی می رسید که شادمانی است... تا هنگامیکه هنوز توقف نکرده اید اصلاً مهم نیست که چقدر آهسته می روید.

شما آنچه که اعتقاد دارید نیستید بلکه شما خودِ همان اعتقاداتتان هستید. ترس از شکست بدترین اعتقاد است. ترس از شکست رفتار را فلج می کند و تفکر را تار و ابرآلوده می نماید.آنچه شما می گویید، آرزو می کنید، امیدوارید یا قصد انجام آن را دارید مهم نیست. تنها چیزی که مهم است کاری است که هم اکنون انجام می دهید. کارهای شما ساعت به ساعت، دقیقه به دقیقه به شما و به هر آن کسی که در اطراف شماست می گوید که شما واقعاً چه کسی هستید و واقعاً چه می خواهید و دنبال چه هدفی حرکت می کنید. شما امروز همان کسی هستید که هستید و همان جایی هستید که هستید و این بدلیل تمام انتخاب های شما در گذشته تا به حال است.

هنرستان کمال دانش در رشته کامپیوتر و رشته حسابداری با بهترین کادر تدریس هر ساله رتبه قابل قبولی در کنکور را دارد.

شما نمی توانید گذشته را تغییر دهید اما آینده را می توانید.در جهان تنها یک نفر وجود دارد که می تواند شما را از رسیدن به موفقیت بزرگ بازدارد، و آن شخص خود شما هستید. اگر تصمیم بگیرید که در آینده هیچ وقت ناامید نشوید به زودی پاسخ خودکار شما به هر مسئله یا گرفتاری، عنصر استقامت خواهد بود به طوری که حتی بدون فکر کردن درباره آن، خود را بالا خواهید کشید و حرکت رو به جلوی خود را حفظ خواهید نمود...

منبع: فیدیبو و دیجیکالا

           آثار مهدی آذر یزدی برای بسیاری از افراد یادآور خاطرات خوش کودکی هستند و همچنین شمار زیادی از کودکان و نوجوانان را با میراث عظیم و کهن تاریخی، فرهنگی، ادبی و تاریخی ایران آشنا کرده اند
           فیودور میخاییلوویچ داستایفسکی ( ۱۸۸۱- ۱۸۲۱) یکی از برجسته ترین نویسندگان تاریخ ادبیات است. ویژگی منحصر به فرد آثار وی روانکاوی و بررسی زوایای روانی شخصیت های داستان است به نحوی که سوررئالیست‌ها مانیفست خود را بر اساس نوشته های داستایفسکی ارائه کرده‌اند.
           درون ما انسان ها کودکی زیست می کند که در هر جایگاه و یا سن و سالی که باشیم به عشق، اعتماد، محبت و پذیرش ما نیازمند است.
           فراگیری و ارتقای مهارتهای فردی می‌تواند آینده بهتری را برای خودمان و فرزندانمان فراهم آورد و سرآمدی فردی ما را تسهیل نماید. البته به منظور پرورش جامعه‌ای پیشرفته و سرآمد، در آموزش‌ برای كودكان ١٥-٩ سال فنلاند، موارد زیر در نظر گرفته می شود.
           شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.