هنرستان فنی و حرفه ای کمال دانش

info@kamaledanesh.ir

0098-21-77208610

شما اینجا هستید: خانه » اخبار »
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ دي
 

راهکارهای مناسب برای سرحال بیدار شدن از خواب

۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۸:۲۱

چرا وقتی از خواب بیدار می شویم با اینکه استراحت کافی کرده ایم، باز هم احساس خستگی می کنیم؟ چرا اگر مجبور نبودیم که برخیزیم، حتماً چند ساعت دیگه می خوابیدیم؟

بیشتر بخوانید

هشت مشکل رایج دوران نوجوانی کدامند

۱۴۰۳ دوشنبه ۱۴ خرداد ساعت ۲۰:۱۰

پسر نوجوان شما با پدرش زیاد درگیر می شود و صدای دو رگه اش را بلند می کند؟ دختر نوجوان تان دائم جلوی آینه با جوش های صورت اش ور می رود، بیشتر اوقات گوشی به دست خودش را در اتاقش حبس می کند، و تا شما یک کلمه می گویید، در اتاقش را می کوبد و قهر می کند؟خونسرد باشید، همه ی این رفتارها طبیعی اند...

بیشتر بخوانید

چگونه از دام کمال گرایی رها شویم؟

۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت ساعت ۱۵:۲۸

کمال‌گرایی در میان جوانان به شدت افزایش یافته است، اما کارشناسان می‌گویند روش‌هایی برای اجتناب از آن وجود دارد.

بیشتر بخوانید

درمان بیماری های روحی با هنر سنتی ایران

۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۲ فروردين ساعت ۱۴:۱۲

اما چگونه؟​ اندکی دقت در تمام هنرهای ایرانی نشان دهنده این موضوع است که هنر درمانی تنها به چند رشته هنری محدود نمی شود و شاید بسیاری از هنرها امکان درمان بیماری های روحی و روانی را برای بیماران فراهم کنند.

بیشتر بخوانید

تو این شرایط حق نداری بچتو قربانی دیگران کنی

۱۴۰۲ يکشنبه ۱۳ اسفند ساعت ۹:۱۵

والدین نباید در تربیت کودک خود نگران حرف مردم باشند. قربانی کردن فرزندتان بخاطر دیگران، شخصیت و آینده کودک شما را تخریب می کند. برای داشتن کودکی مستقل و قدرتمند در آینده باید از همین امروز دست به کار شوید زیرا نحوه برخورد والدین با کودکان ارتباط مستقیمی با تربیت آنان دارد.

بیشتر بخوانید

بهترین راه تربیت کودک شجاع و نترس و جسور

۱۴۰۲ دوشنبه ۲۳ بهمن ساعت ۸:۸

داشتن شجاعت برای هر فردی مهم و حائز اهمیت است و اغلب والدین علاقه مند هستند که کودکی شجاع و جسور داشته باشند، روش های مناسبی برای تربیت کودک شجاع وجود دارد.

بیشتر بخوانید

مشارکت در تامین هزینه دو دستگاه رادیوتراپی

۱۴۰۲ سه شنبه ۳ بهمن ساعت ۹:۲۴

ما آدما خیلی وقتا به این فکر می‌کنیم که چه کاری انجام بدیم تا حال آدم‌های دیگه رو بهتر کنیم و اثرات مثبت کار نیکمون رو توی زندگی خودمون هم احساس کنیم.

بیشتر بخوانید

زندگینامه وودی آلن

۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۷ دي ساعت ۱۲:۳۳

وودی آلن یکی از بهترین نویسندگان و کارگردانان آثار طنز در زمانه معاصر است. او با فیلم ها و نمایشنامه های خود برنده جوایز معتبر مختلفی چون جایزه او. هنری و اسکار شده است. از بهترین کتاب های وودی آلن می توان به عناوینی چون «حباب معلق» و «مرگ در می‌زند» اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

زندگینامه ویکتور هوگو

۱۴۰۲ جمعه ۳۱ شهريور ساعت ۱۳:۵۶

داستان‌نویس، شاعر و نمایشنامه نویس مشهور فرانسوی است. او را پیرو سبک رومانتیسم فرانسوی می‌دانند. از شاخص ترین آثار او می توان به کتاب های بینوایان، گوژپشت نتردام، کارگران دریا و مردی که می‌خندد اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

زندگینامه استیون هاوکینگ

۱۴۰۲ دوشنبه ۳۰ مرداد ساعت ۱۸:۳۲

استیون هاوکینگ (Stephen Hawking)، دانشمند مشهور انگلیسی، در 8 ژانویه ی 1942 در آکسفورد انگلیس به دنیا آمد. این تاریخ دقیقا 300 سال پس از درگذشت گالیلئو گالیله است.

بیشتر بخوانید

زندگینامه اروین یالوم

۱۴۰۲ سه شنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۸:۳۶

اروین یالوم روان‌پزشک، روانن درمانگر اگزیستانسیال (وجودی) و استاد بازنشسته روان پزشکی از دانشگاه استنفورد است. تا به امروز از این نویسنده آمریکایی کتاب های داستانی و غیرداستانی بسیاری با رویکرد روان درمانی منتشر شده است

بیشتر بخوانید

تیبو موریس

۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۲ دي ساعت ۱۵:۱۳

تیبو موریس نویسنده و بلاگری فرانسوی است که در ژاپن زندگی می کند. این نویسنده‌ کتاب های خودشناسی تاکنون آثار پرفروش زیادی را با هدف کمک به انسان ها برای دستیابی به نتایج فوق العاده منتشر کرده است

بیشتر بخوانید

نگاهی به زندگی و آثار مهدی آذریزدی

۱۴۰۱ شنبه ۱ مرداد ساعت ۰:۹

آثار مهدی آذر یزدی برای بسیاری از افراد یادآور خاطرات خوش کودکی هستند و همچنین شمار زیادی از کودکان و نوجوانان را با میراث عظیم و کهن تاریخی، فرهنگی، ادبی و تاریخی ایران آشنا کرده اند

بیشتر بخوانید

فئودور داستایفسکی

۱۴۰۰ شنبه ۲ بهمن ساعت ۲۱:۴۲

فیودور میخاییلوویچ داستایفسکی ( ۱۸۸۱- ۱۸۲۱) یکی از برجسته ترین نویسندگان تاریخ ادبیات است. ویژگی منحصر به فرد آثار وی روانکاوی و بررسی زوایای روانی شخصیت های داستان است به نحوی که سوررئالیست‌ها مانیفست خود را بر اساس نوشته های داستایفسکی ارائه کرده‌اند.

بیشتر بخوانید

کودک درون خود را بهتر بشناسید

۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۰ تير ساعت ۱۳:۳۲

درون ما انسان ها کودکی زیست می کند که در هر جایگاه و یا سن و سالی که باشیم به عشق، اعتماد، محبت و پذیرش ما نیازمند است.

بیشتر بخوانید

این مهارت ها را به فرزندان خود بیاموزید

۱۴۰۰ چهارشنبه ۹ تير ساعت ۱۶:۲۶

فراگیری و ارتقای مهارتهای فردی می‌تواند آینده بهتری را برای خودمان و فرزندانمان فراهم آورد و سرآمدی فردی ما را تسهیل نماید. البته به منظور پرورش جامعه‌ای پیشرفته و سرآمد، در آموزش‌ برای كودكان ١٥-٩ سال فنلاند، موارد زیر در نظر گرفته می شود.

بیشتر بخوانید

شش راه ساده برای قبولی در کنکور

۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ساعت ۱۰:۴۵

شش راه ساده برای قبولی در کنکور کارشناسی و یا حتی کنکور کارشناسی ارشد ، یک نسخه ی کوتاه اما معجزه گر است برای کسانی که می خواهند در کنکور امسال گوی موفقیت را از رقیبانشان بربایند.

بیشتر بخوانید

چند قدم تا باهوش شدن

۱۴۰۰ سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت ۲۰:۹

باهوش تر شدن در رسیدن به آرزوها و موفقیت هایتان بسیار موثر است. برای باهوش تر شدن خودتان فقط روزانه یک ساعت وقت گذاشته و چند تکنیک ساده را انجام دهید.

بیشتر بخوانید

چگونه به افسردگی دیگران کمک کنیم

۱۴۰۰ سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت ۱۹:۴۹

گاهی با دوستان افسرده و غمگین مواجه می شویم یا بهتر بگوییم متوجه می شویم که یکی از دوستانمان دچار افسردگی شده است و برای ادامه زندگی به مشکل برخورده است در چنین شرایط وظیفه ما در قبال دوست افسرده مان چیست؟ چطور می توانیم به او کمک کنیم تا دوباره به میل زندگی و زندگی کردن باز گردد ؟ در ادامه این بخش از نمناک راه کارهایی موثر برای کمک به دوست افسرده مطرح شده است

بیشتر بخوانید

تفسیر نقاشی کودکان و رمزگشایی آن

۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ اسفند ساعت ۰:۱۰

نقاشی کشیدن برای کودکان فرآیندی طبیعی بوده که همراه با لذت انجام می ‎شود. این نقاشی ها به منظور بیان احساسات کودکان انجام می ‎شوند زیرا آن ها قادر به بیان احساسات مختلف خود از طریق صحبت کردن نیستند. آن ها ترس ها، شادی ها، رویا ها، امید ها و کابوس های خود را با نقاشی کشیدن بیان می ‎کنند و همچنین دیدگاه خود نسبت به جهان پیرامون شان را به این طریق به شما نشان می ‎دهند.

بیشتر بخوانید

مزیت های جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح

۱۳۹۹ سه شنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۴:۴۵

بخشی از مغز کورتیزول را کنترل می کند و باعث احساس سرحالی می شود. در صورت عدم وجود کورتیزول، احساس خواب آلودگی در افراد ایجاد می شود. کافئین موجود در قهوه نیز دقیقا همین عملکرد را در بدن دارد. این مقاله ۲۵ مزیت جالب نوشیدن قهوه در ابتدای صبح را بر اساس جدیدترین پژوهشهای متخصصین بیان می کند.

بیشتر بخوانید

تکنیک غلبه بر ناامیدی از آینده

۱۳۹۹ دوشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۳:۲۸

همه ما در گذر از دشواری ها نیازمند امید هستیم. برای رسیدن به امید باید از منطقی بودن بیش از اندازه دست بردارید و به راه های غلبه به نا امیدی رو بیاورید.

بیشتر بخوانید

سبک زندگی موفقیت هوش اجتماعی چیست و چرا داشتنش مهم است؟

۱۳۹۹ سه شنبه ۲ دي ساعت ۱۵:۱۸

هوش اجتماعی توانایی کنار آمدن و همکاری کردن با دیگران می باشد. این هوش را می توان به یک مهارت فردی تعبیر کرد و این هوش شامل آگاهی از وضعیت ها و محرک های اجتماعی می باشد که می توان آن ها را رهبری کرد. همچنین استایل های تعاملاتی و استراتژی هایی را شامل می شود که به شخص کمک می کند تا به اهداف خود در رابطه با دیگران برسد. هو ش اجتماعی دیدگاه درونی ما را ارتقا می بخشد و باعث می شود که الگوهای عکس العملی بهتری داشته باشیم.

بیشتر بخوانید

آسیب های فضای مجازی برای کودکان

۱۳۹۹ شنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۸:۳

در دو دهه گذشته شاهد رشد چشمگیر کاربران اینترنت و شبکه های اجتماعی بوده‌ایم. کاربرانی که طیف های مختلف سنی از کودکان و نوجوانان گرفته تا افراد مسن را دربر می‌گیرند. به ویژه این روزها که آموزش کودکان ما به استفاده از اینترنت و حضور در فضای مجازی وابستگی بیشتری پیدا کرده است. این نیمه پر لیوان است، اما آیا این رشد چشمگیر ضرر و زیانی هم داشته است؟

بیشتر بخوانید

تفریح در خانه

۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر ساعت ۱۹:۴۶

چطور در روزهای خانه نشینی و شیوع کرونا حال خوبی داشته باشیم؟ این روزها به‌خاطر همه گیری ویروس کرونا، جایی برای تفریح و خوشگذرانی نداریم و معمولا از این موضوع، کسل و خسته شده ایم. در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که برای داشتن حال خوب، حتما نباید از خانه خارج شوید و به جای خاصی بروید. تفریح در خانه هم می تواند جذاب باشد.

بیشتر بخوانید

10 مهارتی که باید به نوجوان ها یاد بدهید

۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد ساعت ۲۱:۱۱

آیا فرزند شما می‌تواند این کارها را انجام دهد؟ مثلا شناسایی احساسات یا تماس گرفتن در زمان درست و یاحتی تهیه فهرست خرید؟ اگر هنوز فرزند شما حتی یکی از این کارها را انجام نمیدهد این مقاله حتما مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید

هفت روش برای اینکه همین حالا احساس خوشحالی کنید

۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير ساعت ۸:۳۷

همه ما به دنبال زندگی شادتر هستیم. وقتی شاد هستیم، دنیا بر وقف مرادمان می ­شود و همه اتفاق­های خوب برایمان رخ می ­دهد. در حقیقت احساس خوشحالی باعث می­ شود شما احساس خوبی نسبت به خودتان و محیط اطرافتان داشته باشید.

بیشتر بخوانید

اگر از آینده ناامید هستید این کارها را انجام دهید

۱۳۹۹ يکشنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۵:۱۷

زندگی بالا و پایین دارد. فرقی نمی کند که مادری آرزومند باشید که چشم به آینده فرزندانش دارد، کارمندی سخت کوش در انتظار ترفیع رتبه یا کسی که به تازگی عزیزی را از دست داده است؛ همه ما در گذر از دشواری ها نیازمند امید هستیم. برای رسیدن به امید باید از منطقی بودن بیش از اندازه دست بردارید. ما باید به راستی بپذیریم که رویدادها و فرصت های بهتری در پیش روی مان هستند. حتی اگر اوضاع به خوبی پیش نمی رود، باید در پس ذهن مان باور داشته باشیم که داستان ما فراتر از این است

بیشتر بخوانید

هشت عادت مخربی که خلاقیت را نابود می کنند

۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۵ ارديبهشت ساعت ۱۷:۲۰

اگر فکر می کنید بعضی آدم ها خلاق به دنیا می آیند و شما از چنین موهبتی بی بهره هستید، اشتباه می کنید. برخی آدم ها خلاق ترند، چون خلاقیت را در خود پرورش می دهند. درحقیقت، کارشناسان معتقدند خلاقیت از اساس مهارتی آموختنی است. پس مانند هر مهارت دیگر، باید با تمرین و کوشش خلاق بودن را یاد بگیرید. خواستن کافی نیست و برای خلاق بودن باید هرروز تلاش کنید و خودتان را به سوی افکار نو و ایده های روشن سوق دهید

بیشتر بخوانید

چطور خودمان را ببخشیم و انسان های شادتری باشیم

۱۳۹۹ شنبه ۲۰ ارديبهشت ساعت ۰:۲۴

«چطور به اینجا رسیدم، چطور ممکن است چنین گندی زده باشم؟!» این مکالمات ذهنی، برای خیلی از ما پیش آمده است. همه‌ ما اشتباهاتی مرتکب شده ایم و تصمیم های غلطی گرفته ایم که گاهی پیامدهای پرهزینه ای داشته اند. خودبخشودگی یا بخشیدن خودمان، به این معنی است که بتوانیم خودمان را به خاطر این اشتباهات و تصمیم های غلط ببخشیم

بیشتر بخوانید

قبولی در کنکور

۱۳۹۹ يکشنبه ۲۴ فروردين ساعت ۱:۵۲

کنکور یکی از مهم ترین آزمون های زندگی هر فرد و جزو خاطرات فراموش نشدنی عمر تحصیلی او به حساب می آید. در واقع کنکور را می توان ثمره 12 سال تحصیل در کلاس درس دانست که بخشی از زندگی و آینده فرد را رقم می زند و در این بین نکته مهم و قابل توجه، چگونگی استفاده از این فرصت و تبدیل آن به نقطه عطفی برای رسیدن به موفقیت است.

بیشتر بخوانید

چطور برای رسیدن به هدف تلاش کنیم

۱۳۹۹ جمعه ۲۲ فروردين ساعت ۰:۲۷

برخی بر این باورند که این امر کاملا بستگی به استعداد دارد؛ یعنی همان مهارت های ذاتی که تعداد کمی از افراد باهوش با آنها به دنیا می آیند. برخی دیگر نیز معتقدند که این امر بیشتر با تلاش و کوشش در ارتباط است؛ یعنی تمرین بی وقفه تا زمانی که به هدف مورد نظر دست یابید.

بیشتر بخوانید

دلایل تصمیم گیری غلط و 3 راه مؤثر برای مقابله با آن

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين ساعت ۱:۱۰

فکر می کنید در یک روز عادی چند بار تصمیم می گیرید؟ ده بار؟ شاید هم صد بار؟ به باور روان شناس ها تعداد این تصمیم ها خیلی بیشتر از چیزی است که فکر می کنیم، چیزی حدود هزار بار! اما چقدر در تصمیم گیری مهارت داریم؟ چه چیزهایی می توانند بر تصمیم ما تأثیر منفی بگذارند؟

بیشتر بخوانید

13 عادت کسانی که دلسوز خودشان هستند

۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين ساعت ۱۵:۱۷

لسوزی برای خود خالص ترین شکل عشق ورزیدن به خود است. بیایید با خود روراست باشید! آیا هر روز این کار را انجام می دهید؟ متأسفانه بیشتر مردم، دلسوزی برای خود را کاری عجیب وغریب می دانند. همه ما در زندگی خود با لحظاتی دلسردکننده مواجه شده یا گاهی اوقات نادیده گرفته شده ایم. زمانی که این اتفاق می افتد، بیشتر مردم، به جای اینکه برای بهبود حال روحی خود وقت و انرژی بیشتری بگذارند، در هم خرد می شوند.

بیشتر بخوانید

آشنایی بیشتر با رشته معماری

۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين ساعت ۲۱:۱۲

یکی از رشته های جذاب گروه ریاضی که بسیاری از افراد علاقمند به تحصیل در این رشته هستند، مهندسی معماری است. زیرا معماری یک هنر است و مباحث درسی این رشته ترکیبی از فن و هنر است. مواردی که برای تبدیل فرد به یک معمار خوب نیاز است شامل کمی ذوق هنری، قدرت خلق یک اثر نو، تخیل قوی و روحیه کار گروهی می باشد.

بیشتر بخوانید

مقابله با ترس از آینده با 9 راهکار اثربخش

۱۳۹۹ جمعه ۸ فروردين ساعت ۱۵:۳۶

هیچ کس از آینده خبر ندارد. نگرانی و ترس از آینده هم باعث نمی شود اوضاع به خوبی و خوشی سپری شود. باید قدم بردارید و پیش بروید تا ببینید چه می شود. کافی است تلاشتان را بکنید. در این مسیر از راهکارهای سودمند بهره بگیرید و، مهم تر از همه، باور داشته باشید که از عهده کار برمی آیید.

بیشتر بخوانید

افراد موفق برای حفظ اعتماد به نفس خود چه می کنند

۱۳۹۹ چهارشنبه ۶ فروردين ساعت ۱۳:۳۶

در برخورد با بسیاری از اطرافیان تان یا هنگام گشت وگذار در شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی، شاید گاهی احساس کنید که همه اعتماد به نفس دارند به غیراز شما. اما این احساس درست نیست. حتی موفق ترین افراد هم ممکن است گاهی با کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم کنند. در چنین مواردی، وجه تمایز افراد موفق آن است که آنها با مشکلات مربوط به اعتمادبه نفس آشنا هستند و در برخورد با چنین وضعیت هایی راهکارهای مناسبی را در پیش می گیرند.

بیشتر بخوانید

رشته علوم کامپیوتر مناسب چه کسانی است

۱۳۹۹ شنبه ۲ فروردين ساعت ۱۴:۵۳

رشته علوم کامپیوتر برای مطالعه نحوه محاسبات به وجود آمد و یک راه ارتباطی موثر بین دانش کامپیوتر و ریاضی است؛ مهمترین هدف این رشته، دستیابی به بهترین روش، برای حل یک مسئله در کمترین زمان و با بالاترین دقت است.

بیشتر بخوانید

خودمراقبتی در بحران های اجتماعی

۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ اسفند ساعت ۸:۶

می‌توانید آدم مبارز، بی‌تفاوت یا چیزی بین این دو باشید. اگر می‌خواهید مقابله کنید باید بدانید تا چه حد، چطور و چگونه آن را انجام دهید. این مهم‌ترین گام در مرحله پسا بحران و یک انتخاب شخصی است.

بیشتر بخوانید

چگونه با درد و رنج ناشی از فقدان کنار بیایم

۱۳۹۸ جمعه ۱۶ اسفند ساعت ۲۰:۵۳

فقدان موجب افسردگی، از دست دادن انگیزه برای انجام امور روزانه زندگی، کاهش احساسات و عواطف و غمگینی در فرد می شود. این ها البته به جز واکنش اولیه است که طیفی از شوک تا خشم، نفرت، احساس گناه و اندوه عمیق را در بر دارد. اگر نتوانیم هیجان ناشی از فقدان را مدیریت کنیم به اختلال های جدی در روان و کار و زندگیمان بینجامد.

بیشتر بخوانید

همه چیز در مورد پیدایش و گسترش و پیشگیری از ویروس کرونا

۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۱:۵۲

سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در چین و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است. این نوع ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است.

بیشتر بخوانید

تبلت ها و گوشی ها خطری برای مهارت نوشتن و قدرت پردازش مغز

۱۳۹۸ دوشنبه ۵ اسفند ساعت ۲۱:۱۰

تا کمتر از ده سال پیش نوشتن با دست و با قلم و کاغذ روال عادی بسیاری از امور بود. ما برای نوشتن نامه، دفترچه خاطرات روزانه، پرکردن فرم های اداری و بانکی، نگارش شکوائیه های حقوقی، یادداشت کردن آدرس و شماره تلفن و حتی امضا کردن از قلم و کاغذ استفاده می کردیم. بچه ها در مدارس درس خوشنویسی داشتند و خلاصه هرکسی معمولا خودکاری به همراه داشت.

بیشتر بخوانید

راز موفقیت در رشته کامپیوتر

۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۱۸:۱۳

راز موفقیت در رشته کامپیوتر چیست؟ چگونه می توان از رشته کامپیوتر درآمد کسب کرد؟ یک مهندس کامپیوتر چه چیزهایی باید بلد باشد؟ این سوالی است که شاید خیلی از فارق التحصیلان و یا دانش آموختگان این رشته در ذهن خود دارند اینکه آیا می توان در این رشته موفق شد؟ یا چگونه یک مهندس کامپیوتر موفق شویم؟

بیشتر بخوانید

مهارت ها و ویژگی های مهم یک حسابدار موفق

۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ اسفند ساعت ۱۲:۲۴

حسابداری یکی از مشاغلی است که شاید شما به‌عنوان یک کارآموز حسابداری یا فردی که مدت ها در این شغل مشغول به کار است، چندین بار به این موضوع فکر کرده‌اید که برای تبدیل‌شدن به یک حسابدار موفق به چه اطلاعات و دانشی نیاز دارید. حرفه حسابداری نیز مانند بسیاری از مشاغل دیگر نیاز به مهارت‌های خاص و دانش و اطلاعات ضروری دارد که می‌تواند شما را به‌سرعت به موفقیت برساند.

بیشتر بخوانید

گاهی وقت ها هیچ کاری نکنید هنر بی عملی

۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۴ بهمن ساعت ۱۶:۳۶

هیچ کاری نکردن یکی از سخت ترین کارهاست چرا که ما عادت کرده ایم همیشه کاری انجام دهیم و مشغول باشیم. و این موجب همین استرس زیادی است که همه ما در زندگی تجربه می کنیم. ما هنر بی عملی را فراموش کرده ایم.

بیشتر بخوانید

چقدر از مضرات سیگار آگاه هستید

۱۳۹۸ دوشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۲۲:۴۹

کشیدن تنباکو برای سلامتی بسیار مضر است. به هیچ عنوان نمی‌توان این ماده را دود کرد و سالم ماند. فرقی نمی‌کند که پیپ می‌کشید یا قلیان یا سیگار... در هر حال تنباکو دشمن درجه یک شماست.

بیشتر بخوانید

وابستگی شدید به دوست چه آسیب هایی دارد

۱۳۹۸ يکشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۲۲:۵۰

در روابط عاطفی که وابستگی زیادی وجود دارد، به دلیل عدم تعادل در ارضای نیازها، معمولاً مشکلاتی به وجود می‌آید.

بیشتر بخوانید

چگونه بدون احساس گناه «نه» بگوییم

۱۳۹۸ جمعه ۱۸ بهمن ساعت ۱۰:۴۶

زمانی که دیگران از ما تقاضای چیزی را می کنند، جواب رد دادن و یا به بیان بهتر، “نه” گفتن سخت ترین کار ممکن است. امکان دارد به خاطر نشکستن دل طرف مقابل و ناراحت نشدن او به درخواستش جواب مثبت دهید و کاری را که می خواهد انجام دهید.

بیشتر بخوانید

برنامه ریزی در زندگی اولویت ها و اهداف

۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ بهمن ساعت ۸:۳۰

وقت، باارزش ترین سرمایه انسان است. وقت گذرانی بدون هیچ برنامه و هدفی، خسته کننده و بسیار زیانبار است. اگر برای اهداف و امور مهم زندگی تان برنامه ای نداشته‌ باشید، آنها به مرور در ذهن تان کم رنگ‌ می شوند و درنهایت کاملا هدف تان را گم می کنید.

بیشتر بخوانید

ترفندهای علمی برای یادگیری سریعتر مطالب و به یاد آوردن آن ها

۱۳۹۸ دوشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۹:۳۱

کودکان اگر می خواهند شانس مبارزه کردن و رسیدن به تمام اهداف متعالی که والدینشان برایشان تعیین کرده اند را داشته باشند، باید مهارت یادگیری را تمرین کنند. اما برخی ها همیشه به یک روش فکر و مطالعه می کنند، بدون آن که روش های خود را ارتقاء دهند و بهبود ببخشند

بیشتر بخوانید

10 تکنیک معاشرت در جمع، برای آنکه فهیم به نظر برسید

۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن ساعت ۸:۵۳

برای آنکه در یک جمع فهیمانه بدرخشید، باید شخصیتی با ادب و محترم پرورش دهید که اطلاعات بسیار خوبی نیز از دنیای اطراف خود دارد. محترمانه رفتار کنید و کتاب بخوانید.

بیشتر بخوانید

وقت فرزند خود را چگونه پر کنیم

۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ دي ساعت ۱۱:۳۹

چند تا کلاس ثبت نامش کنیم؟ با استناد به مطالعات گسترده ای كه توسط دكتر Yuko Munakata استاد روانشناسی و عصب شناسی دانشگاه كلرادو انجام شده است؛ مشاركت بیش از اندازه كودكان به خصوص کوچک ترها در فعالیت های منظم آموزشی، می تواند منجر به تضعیف مهارت های خود محوری آنها شود.

بیشتر بخوانید

معمولی باشیم این یعنی همان خوشبختی و موفقیت

۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ دي ساعت ۱۱:۱۱

می گویند یک بار یک مومن مسیحی که عاشق پاپ بود، توانست از او وقت ملاقات بگیرد. وعده دیدار که رسید، قلبش داشت از جا کنده می شد، مدام به ساعتش نگاه می کرد و منتظر ورود پاپ به اتاق بود. طاقتش که طاق شد از یکی از کشیش ها پرسید: چرا جناب پاپ تشریف نمی آورند؟ کشیش به آرامی پاسخ داد: رفته اند دستشویی، الان می آیند.

بیشتر بخوانید

عمل‌کردن بدون چشمداشت

۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ آذر ساعت ۷:۵۲

بازی کودکان را دیده اید؟ آنها چنان عمیق درگیر بازی می شوند که عملا فضای پیرامون خود را فراموش می کنند. آنها بازی را تنها برای خود بازی، بازی می کنند. یعنی هدف و قصدی خارج از خود بازی ندارند و خواهان پاداش و چشمداشتی در ازای آن نیستند. درست برخلاف اعمال ما بزرگسالان که برای انجام هر عملی دنبال پاداش می گردیم.

بیشتر بخوانید

فنون متوقف کردن مکالمه ذهنی

۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر ساعت ۱۴:۳۰

در ظاهر درست راه رفتن چیزی جز نوع خاصی از راه رفتن نیست، تنها با نگرش دقیق‌تر در درست راه رفتن می توانیم به نوعی مراقبه دست یابیم که به کاهش و سرانجام قطع گفتگوی درونی ما می‌انجامد.

بیشتر بخوانید

کمال گرا نباشید کار خود را همین الان و با همین شرایط شروع کنید

۱۳۹۸ سه شنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۷:۴۷

نوید مدت هاست که در صدد راه اندازی تجارتی در زمینه دکوراسیون داخلی است. امکانات اولیه را نیز دارد ولی هر گاه به او می گویند چرا کارت را آغاز نمی کنی؟ می گوید: من یا کاری را شروع نمی کنم یا باید در بهترین و بی نقض ترین شکل انجام اش دهم.

بیشتر بخوانید

چگونه در لحظه زندگی کنیم

۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۲:۳

توجه خود را عمداً روی کارهایی که انجام می‌دهید متمرکز کنید. به احساسات و کارهای فیزیکی یـا افکاری کـه در ذهنتان پدیدار می شود دقت کنید. ریز به ریز به جزئیات دقت کنید

بیشتر بخوانید

استرس مثبت؛ چگونه با استرس شادتر و سالم‌تر شویم؟

۱۳۹۸ چهارشنبه ۶ شهريور ساعت ۱۲:۳۷

تا به حال در مورد استرس و زیان های آن بسیار خوانده ایم. اینکه چگونه استرس را از خود دور کنیم یا از موقعیت های استرس زا پرهیز کنیم. اما محققان دانشگاه استنفورد معتقدند که رو به رو شدن با استرس بیشتر به سلامت ما کمک می کند تا کاهش و دوری از استرس.

بیشتر بخوانید

با این 7 کار ساده والدین خوبی خواهید شد

۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور ساعت ۹:۵۴

پس از جنگ جهانی دوم، دانشمندان در بریتانیا مسئولیت فعالیتی عظیم و مهم را بر عهده گرفتند (مطالعه هم گروهی تولد بریتانیایی) و بدین ترتیب هر خانمی که در یک دوره زمانی 7روزه در سال 1946 فرزندی به دنیا آورده بود را بررسی کردند. نتیجه این پژوهش، حدود 14000 پرسشنامه دقیق همراه با جزئیات کامل از تمامی جنبه های تولد در دوره زمانی مذکور بود.

بیشتر بخوانید

رفع درگیری ذهنی با 11 راهکار ساده

۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۲:۴

مسائل کاری، مشکلات خانوادگی، مشکلات مالی، اخبار روز و... می توانند تمام طول روز فکر ما را مشغول کنند. گاهی این درگیری های ذهنی موجب تصمیم گیری و یک انتخاب سنجیده می شوند و گاهی هم تمرکز ما را کاهش می دهند

بیشتر بخوانید

۱۰ نکته برای درمان عدم تمرکز در نوجوانان

۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۹:۳۷

برای درمان عدم تمرکز در نوجوانان استراتژی هایی وجود دارد از جمله تقسیم کارهای بزرگ به اهداف کوچک، تبدیل انجام تکالیف به عادت روزانه، زمان بندی و... که به کودکان و نوجوانان کمک می کند هنگام انجام تکالیفشان کمتر دچار حواس‌ پرتی شوند.

بیشتر بخوانید

فرزندان و راهکارهایی برای مقابله با ترس

۱۳۹۸ يکشنبه ۲۰ مرداد ساعت ۱۱:۴۹

یک جلسه گفت و گوی دوستانه ترتیب دهید. کودکان در بسیاری از مواقع دلیل ترس خود را می دانند اما همیشه قادر به توضیح دادن آن با استفاده از واژگان مناسب نیستند

بیشتر بخوانید

چه چیزهایی هوش فرزندان مان را کم یا زیاد می کنند

۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ مرداد ساعت ۱۶:۴۷

شاید برایتان عجیب باشد اما محققان طی یک مطالعه 40 ساله، 5000 کودک نابغه را مورد بررسی قرار دادند. بهره هوشی این کودکان در هر دهه از زندگی آنها به طور منظم تجزیه و تحلیل می شد که نتایج آن نیز توسط وب سایت رسمی دانشگاه وندربیلت آمریکا منتشر شده است.

بیشتر بخوانید

چگونه عصبانیت را مدیریت کنیم

۱۳۹۸ شنبه ۵ مرداد ساعت ۹:۲۹

تنفس عمیق دیافراگمی به افراد کمک می‌کند تا احساس راحتی کنند. حتی می توانید سرعت شمارش اعداد را کندتر سازید. مثل شمارش شیوه قدیمی یک کشتی بخار، دو کشتی بخار و… . اگر شمارش کشتی بخار زیاد خوشایند نبود، به‌جای آن می‌توانید بشمارید: یک شکلات، دو شکلات و… یا هر چیز دیگری که برای شما خوشایند و خنده‌دار باشد

بیشتر بخوانید

چگونه بفهمیم معتاد دیجیتال هستیم یا نه؟

۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد ساعت ۱۴:۵۷

سم زدایی دیجیتال عبارت است از دوره‌ای که طی آن شخص معتاد به وسایل الکترونیک (به ویژه اینترنت) از رایانه و گوشی هوشمند، خود را دور نگه می‌دارد. این دوره سبب می‌شود تا استرس کم‌تر شود و تعاملات اجتماعی نیز به سطح فیزیکی و واقعی بیاید.

بیشتر بخوانید

اگر در کنکور قبول نشدید

۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير ساعت ۱۱:۲۲

ناکامی و عدم و موفقیت در آزمون کنکور باعث ناراحتی اغلب افراد می شود، اما با استفاده از برخی ترفندها می توان از روزهای سخت ناکامی و قبول نشدن در کنکور عبور کرد.

بیشتر بخوانید

9 ویژگی از پدر و مادرهای خوب

۱۳۹۸ يکشنبه ۲۳ تير ساعت ۱۶:۳

محققان دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و دانشگاه دوک با بررسی بیش از 700 کودک در سنین مهد کودک و سپس 25 سالگی همان کودکان، به نتیجه جالبی دست یافتند: ارتباط قابل توجهی بین مهارت های اجتماعی کودکان در خردسالی و موفقیت آنها به عنوان یک بزرگسال پس از گذشت دو دهه از زندگی مشاهده شد.

بیشتر بخوانید

مسؤولیت پذیر کردن فرزندان

۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت ۲۲:۴

آموزش اصولی مسؤولیت پذیری هرچند دشواری های خاص خود را دارد اما از فرمول های پیچیده بدست نمی آید فقط کافی است توصیه هایی ساده را دنبال کنیم.

بیشتر بخوانید

خوراکی غیرمجاز

۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت ۲۱:۲۴

معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند فهرست آدامس‌های قاچاق که فاقد پروانه بهداشتی و مجوزهای قانونی واردات و نمایندگی معتبر در سازمان غذا و دارو هستند را اعلام کرد.

بیشتر بخوانید

مهندسی فناوری اطلاعات

۱۳۹۸ جمعه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۵۲

بخش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) یکی از جدیدترین و به روزترین رشته ها می باشد. این بخش با توجه به نفوذ روزافزون فناوری اطلاعات در همه ابعاد زندگی بشر و احساس نیاز مبرم کشور به فارغ التحصیلان آن، با هدف آموزش و تعلیم دانشجویان و انجام تحقیقات گسترده و روزآمد در حوزه پر رونق و پویای فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) تشکیل شده است.

بیشتر بخوانید

مهندسی سخت افزار کامپیوتر

۱۳۹۸ جمعه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۴۵

بخش مهندسی کامپیوتر (سخت‌افزار) در زمینه تولید روشها و ابزارهای طراحی مدارهای دیجیتال، فعالیت می کند. فعالیت های دیگر این گرایش نیز که در زمینه های تحقیقات بر روی پروتکل های چند رسانه ای و باسهای استاندارد بوده از جایگاه بالایی برخوردار می باشد

بیشتر بخوانید

مهندسی نرم افزار کامپیوتر

۱۳۹۸ جمعه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷:۳۹

مهندسان کامپیوتر در بخش نرم افزار به تولید، راه اندازی ونگهداری کاربردهای نرم افزاری با کمک فناوری ها و مهارت های علوم کامپیوتر می پردازند

بیشتر بخوانید

بررسی مهندسی کامپیوتر از نظر کارشناسان

۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ساعت ۱۰:۰

روند رو به رشد استفاده از کامپیوتر در محافل عمومی و خصوصی، استفاده گسترده ازشبکه اینترنت و زمینه های مرتبط با آن، فراهم آمدن شرایط آموزش و تجارت الکترونیک همه و همه دست به دست هم داده اند تا از اکنون چشم انداز روشنی نسبت به آینده این رشته وجود داشته باشد

بیشتر بخوانید

مقایسه بازار کار ارشد مهندسی آی تی و کامپیوتر

۱۳۹۷ يکشنبه ۱۲ اسفند ساعت ۹:۴۶

پیشرفت فناوری و تکنولوژی نیاز به متخصصین در این زمینه را ایجاد کرده است. در نتیجه فرصت ‎های کاری برای این متخصصین هر روز بیشتر می شود. وجود دو رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در دانشگاه ‎ها باعث سردرگمی داوطلبان و گاهی باعث ایجاد تردید در انتخاب رشته می شود.

بیشتر بخوانید

گرایش معماری سیستم های کامپیوتر در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند ساعت ۲۳:۳۴

هنرجویان هنرستان رشته کامپیوتر مطلع باشند که گرایش معماری کامپیوتر در رشته مهندسی کامپیوتر تنها گرایشی است که دانشجویان دارای مدرک کارشناسی از گرایش سخت افزار می‌توانند بطور مستقیم و بدون نیاز به گذراندن واحدهای جبرانی به تحصیل در آن بپردازند

بیشتر بخوانید

گرایش هوش مصنوعی در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند ساعت ۲۳:۱۲

هوش مصنوعی یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر است. هنرجویان هنرستان رشته کامپیوتر باید در جریان باشند که در حال حاضر در مقاطع ارشد و دکتری امکان تحصیل در این رشته وجود دارد.

بیشتر بخوانید

بازار کار گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر

۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۷:۱۴

بازار کار گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر به حدی متعدد و گسترده است که نه تنها فارغ التحصیلان بلکه دانشجویان دو سال آخر این رشته نیز می توانند جذب بازار کار شوند. به خصوص دانش آموختگان گرایش ارشد نرم افزار که برای کار نیاز به امکانات و تجهیزات زیادی ندارند.

بیشتر بخوانید

گرایش مهندسی نرم‌افزار در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

۱۳۹۷ جمعه ۵ بهمن ساعت ۱۴:۳۴

در گرایش نرم‌افزار در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان با سیستم‌های عامل پیشرفته، بانکهای اطلاعاتی، برنامه‌نویسی پیشرفته و تحت WEB، الگوریتم‌های پردازش موازی و ... آشنا می‌شوند.

بیشتر بخوانید

طراحی فیگور

۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي ساعت ۲۱:۸

طراحی و اجرای فیگور انسانی توسط هنرجویان هنرستان رشته گرافیک در پایه دهم

بیشتر بخوانید

برگزاری امتحانات نوبت اول

۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ دي ساعت ۱۰:۲۴

برگزاری امتحانات نوبت اول کلاسهای یازدهم روز شنبه 15 دیماه

بیشتر بخوانید

تجارت الکترونیک و امنیت شبکه

۱۳۹۷ دوشنبه ۱۶ مهر ساعت ۱۸:۳۰

دانلود کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکه مقطع هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داده

۱۳۹۷ سه شنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۰:۱۶

دانلود کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داده مقطع هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

گرایش های رشته کامپیوتر، شرایط ورود و بازارکار

۱۳۹۷ دوشنبه ۹ مهر ساعت ۱۷:۲۲

رشته کامپیوتر یکی از کاربردی ترین رشته های دنیا است که روز به روز اهمیت و نقش آن در زندگی انسان بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید

چرا باید شغل و رشته حسابداری را انتخاب کنیم؟

۱۳۹۷ دوشنبه ۹ مهر ساعت ۱۶:۴۱

این راهنمای انتخاب شغل، برای کسانی است که به حسابداری فکر نمی کنند. در این راهنما که با توجه به بازار کار ایران تهیه شده است سعی شده به مزیت های شغل حسابداری در شرایط روز ایران پرداخته شود. یکی از انتخاب های کنکور برای تمامی گروه های تحصیلی.

بیشتر بخوانید

معرفی رشته حسابداری

۱۳۹۷ شنبه ۷ مهر ساعت ۱۱:۸

حسابداری یک سیستم است که در آن فرآیند جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل ها و مدلهای خاص انجام می گیرد

بیشتر بخوانید

رشته حسابداری بدون گرایش

۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير ساعت ۱۳:۲۷

قابل توجه هنرجویان هنرستان رشته حسابداری، آشنایی با رشته حسابداری بدون گرایش در مقطع کارشناسی

بیشتر بخوانید

رشته کامپیوتر در مراکز آموزش عالی

۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير ساعت ۱۳:۱۸

قابل توجه هنرجویان هنرستان رشته کامپیوتر، بررسی شاخه ها و گرایش های رشته کامپیوتر در مراکز آموزش عالی کشور

بیشتر بخوانید

هنرستان رشته فتوگرافیک

۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت ساعت ۱۰:۱

معرفی رشته فتوگرافیک و شرایط و احتیاجات آن

بیشتر بخوانید

هنرستان رشته گرافیک

۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت ساعت ۹:۴۵

شرایط و شغل های مرتبط با رشته گرافیک

بیشتر بخوانید

کارگاه چاپ دستی

۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر ساعت ۲۲:۵۱

بازدید هنرجویان رشته گرافیک از کارگاه چاپ دستی آقای خرازی

بیشتر بخوانید

برگزاری امتحان انگلیسی

۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۶ مهر ساعت ۱۶:۶

امتحان دوره ای هنرستان رشته های کامپیوتر، حسابداری، نقشه کشی و معماری و انیمیشن

بیشتر بخوانید

هفته معرفی مشاغل (2)

۱۳۹۶ يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ساعت ۹:۳۳

میهمانان دانش آموزان دبیرستان شهید شهسواری منطقه 4

بیشتر بخوانید

هفته معرفی مشاغل

۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ساعت ۱۵:۶

برگزاری نمایشگاه مشاغل در هنرستان کمال دانش

بیشتر بخوانید

امتحانات معرفی هنرستان

۱۳۹۶ چهارشنبه ۶ ارديبهشت ساعت ۱۰:۴۴

امتحانات معرفی هنرستان رشته کامپیوتر، معماری و حسابداری

بیشتر بخوانید

عصرانه اردوی مطالعاتی

۱۳۹۶ دوشنبه ۴ ارديبهشت ساعت ۹:۳۱

عصرانه کنار هم در اردوی مطالعاتی هنرستان رشته کامپیوتر، رشته معماری، رشته حسابدادی

بیشتر بخوانید

اردوی مطالعاتی سال سوم

۱۳۹۶ يکشنبه ۳ ارديبهشت ساعت ۱۰:۹

اردوی مطالعاتی هنرجویان سال سوم هنرستان رشته کامپیوتر، رشته معماری و رشته حسابداری

بیشتر بخوانید

امتحانات معرفی

۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۰ فروردين ساعت ۹:۳۳

برگزاری امتحانات معرفی رشته کامپیوتر، رشته معماری و رشته حسابداری

بیشتر بخوانید

کتاب نرم افزارهای چندرسانه ای

۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ فروردين ساعت ۱۷:۴۰

دانلود کتاب نرم افزارهای چندرسانه ای هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

امتحانات معرفی

۱۳۹۶ شنبه ۲۶ فروردين ساعت ۹:۱۶

برگزاری امتحانات معرفی فروردین 96

بیشتر بخوانید

آزمون ماهیانه

۱۳۹۵ يکشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۱:۱۷

آزمون ماهیانه برگزار شده در تاریخ شنبه 21 اسفند

بیشتر بخوانید

کتاب بسته های نرم افزاری (3) جلد دوم هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ شنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۵:۱۵

دانلود کتاب بسته های نرم افزاری (3) جلد دوم هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

کتاب سخت افزار هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ دوشنبه ۱۶ اسفند ساعت ۱۲:۲۲

دانلود کتاب سخت افزار هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

مسابقه تفریحی

۱۳۹۵ يکشنبه ۱۵ اسفند ساعت ۱۵:۴۶

مسابقه تفریحی کیک خوری با دستان بسته

بیشتر بخوانید

کتاب زبان تخصصی هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ شنبه ۱۴ اسفند ساعت ۱۴:۵۳

کتاب زبان تخصصی هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

بسته های نرم افزاری (3) جلد اول هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۱۴:۵۹

بسته های نرم افزاری (3) جلد اول هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی

۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند ساعت ۱۱:۱

برگزاری آزمون پیشرفت تحصیلی دوشنبه 9 اسفند 95

بیشتر بخوانید

کتاب نرم افزارهای چند رسانه ای هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند ساعت ۹:۲۸

کتاب نرم افزارهای چند رسانه ای هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

کتاب تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ شنبه ۷ اسفند ساعت ۱۷:۴۵

کتاب تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

توزیع شیر پاستوریزه رایگان در هنرستان

۱۳۹۵ پنج شنبه ۵ اسفند ساعت ۱۱:۴

توزیع شیر پاستوریزه رایگان در هنرستان

بیشتر بخوانید

کتاب بانک اطلاعاتی هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ چهارشنبه ۴ اسفند ساعت ۱۱:۵۲

کتاب بانک اطلاعاتی هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

کتاب شبکه های رایانه ای هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ دوشنبه ۲ اسفند ساعت ۱۵:۳۶

کتاب شبکه های رایانه ای هنرستان رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

کتاب برنامه 2 هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ يکشنبه ۱ اسفند ساعت ۱۰:۴۲

کتاب برنامه 2 هنرستان رشته کامپیوتر به زبان سی شارپ #C

بیشتر بخوانید

کتاب برنامه 3 هنرستان رشته کامپیوتر

۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۹:۵۴

کتاب برنامه 3 هنرستان رشته کامپیوتر به زبان سی شارپ #C

بیشتر بخوانید

نگاه «555» به صورت الكترونيكی منتشر شد

۱۳۹۵ سه شنبه ۲۶ بهمن ساعت ۰:۲۹

پانصدو پنجاه و پنجمین شماره هفته نامه خبری تحلیلی آموزشی وزارت آموزش و پرورش به صورت الكترونیكی منتشر شد.

بیشتر بخوانید

برگزاری آزمون ماهیانه هنرستان کمال دانش

۱۳۹۵ سه شنبه ۲۶ بهمن ساعت ۰:۱۲

هنرجویان هنرستان رشته کامپیوتر، رشته گرافیک، رشته نقشه کشی و معماری، رشته حسابداری بازرگانی و رشته انیمیشن (پویا نمایی) هنگام برگزاری آزمون ماهیانه

بیشتر بخوانید

معرفی رشته ی کامپیوتر در شاخه فنی و حرفه ای

۱۳۹۵ شنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۵:۲

رشته کامپیوتر یکی از انواع رشته فنی هست که البته پر طرفدار ترین رشته در بین رشته های فنی و حرفه ای هم هست. قبل از اینکه وارد بحث اصلی بشم میگم کسانی می تونن وارد این رشته بشن که معدل سال اولشون 14 به بالا باشه و درس ریاضی نمره خوبی داشته باشن چون تو سال سوم درس ریاضی 3 هست و بهش نیاز دارید.

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال دوم، رشته کامپیوتر (پایه سوم)

۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۶:۲۸

بودجه بندی امتحانات نیم سال دوم رشته کامپیوتر هنرستان کمال دانش

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال دوم، رشته حسابداری (پایه سوم)

۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۶:۲۲

بودجه بندی امتحانات نیم سال دوم رشته حسابداری هنرستان کمال دانش

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال دوم، رشته نقشه کشی معماری (پایه سوم)

۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۶:۱۱

بودجه بندی امتحانات نیم سال دوم، رشته نقشه کشی معماری هنرستان کمال دانش

بیشتر بخوانید

ایجاد رشته های جدید فنی و حرفه ای در استان ها از آثار برگزاری جشنواره ها

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۰:۱۵

مديركل دفتر آموزش هاي فني وحرفه اي وزارت آموزش وپرورش گفت: ایجاد رشته های جدید فنی و حرفه ای در استان ها از آثار برگزاری جشنواره ها می باشد.

بیشتر بخوانید

برگزاری امتحانات معوقه

۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۳ دي ساعت ۱۲:۵۴

امتحانات معوقه به ۲۵ دی ماه موکول شد.

بیشتر بخوانید

مدرسه دایر می باشد

۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۲ دي ساعت ۲۲:۱۴

۲۵ دی ماه هنرستان به صورت عادی دایر می باشد

بیشتر بخوانید

کلاس رفع اشکال و تقویتی

۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۶ دي ساعت ۱۵:۲۷

کلاس رفع اشکال و تقویتی ریاضی ویژه هنرجویان سال سوم کامپیوتر

بیشتر بخوانید

برگزاری امتحانات نوبت اول سال 96-95

۱۳۹۵ دوشنبه ۱۳ دي ساعت ۹:۱۷

هنرجویان درحین برگزاری امتحانات نوبت اول 96-95

بیشتر بخوانید

برنامه کلاس های شب امتحان

۱۳۹۵ شنبه ۴ دي ساعت ۱۳:۳۹

برنامه کلاس های شب امتحان ویژه پایه سوم، حضور در کلاسهای مذکور برای همه هنرجویان الزامی است.

بیشتر بخوانید

نكاتی مهم قبل از شروع امتحان

۱۳۹۵ دوشنبه ۲۹ آذر ساعت ۹:۲۶

با یاد خداوند، خود را آرام سازید و وضعیت بدنی خود را در حالت آرامش عضلانی قرار دهید.

بیشتر بخوانید

برنامه ی امتحانات

۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۰:۱۸

برنامه ی امتحانات کلیه ی رشته ها به همراه محل استقرار هنرجویان در سالن امتحانات

بیشتر بخوانید

دایر بودن مدارس

۱۳۹۵ دوشنبه ۸ آذر ساعت ۱۲:۴۴

مدارس در روز سه شنبه دایر میباشند

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول رشته شبکه و نرم افزار پایه دهم

۱۳۹۵ شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۳:۱۳

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول، رشته شبکه و نرم افزار (پایه دهم)

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول رشته حسابداری بازرگانی پایه دهم

۱۳۹۵ شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۳:۱۰

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول، رشته حسابداری بازرگانی (پایه دهم)

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول رشته نقشه کشی معماری پایه دهم

۱۳۹۵ شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۳:۸

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول، رشته نقشه کشی معماری (پایه دهم)

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول رشته گرافیک پایه دهم

۱۳۹۵ شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۳:۵

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول، رشته گرافیک (پایه دهم)

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول رشته حسابداری بازرگانی پایه سوم

۱۳۹۵ شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۲:۴۴

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول، رشته حسابداری بازرگانی پایه سوم

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول رشته نقشه کشی معماری پایه سوم

۱۳۹۵ شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۲:۴۲

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول، رشته نقشه کشی معماری پایه سوم

بیشتر بخوانید

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول رشته کامپیوتر پایه سوم

۱۳۹۵ شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۲:۲۰

بودجه بندی امتحانات نیم سال اول، رشته کامپیوتر پایه سوم

بیشتر بخوانید

برگزاری آزمون هفتگی

۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۲ آبان ساعت ۱۱:۸

هنرجویان در حال برگزاری آزمون هفتگی روزشنبه 8 آبانماه 95

بیشتر بخوانید

ثبت نام و شرکت در دانشگاه جامع علمی کاربردی

۱۳۹۵ شنبه ۶ شهريور ساعت ۹:۳۵

ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال تحصیلی 96-1395

بیشتر بخوانید

توصیه هایی مهم برای روز و شب قبل از کنکور

۱۳۹۵ دوشنبه ۱ شهريور ساعت ۱۰:۳۰

سرانجام بعد از چندین ماه تلاش و کوشش، رسیدیم به روز جمعه 22 مرداد 95 روزی که با حضور در یک آزمون چند ساعته، نتیجه کار و زحمات خود را خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید

راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

۱۳۹۵ دوشنبه ۱ شهريور ساعت ۱۰:۲۵

دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کاردانی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول سال 96-95

بیشتر بخوانید

برنامه امتحانات نهایی شهریور 95

۱۳۹۵ سه شنبه ۲۲ تير ساعت ۱۰:۳۶

برنامه امتحانات نهایی شهریور 95 جهت اطلاع هنرجویان سال سوم

بیشتر بخوانید

کارنامه داوطلبان آزمون کاردانی سال 93 - 94

۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۰ تير ساعت ۱۸:۲۵

صرفا جهت اطلاع و آگاهی رسانی به هنرجویان و خانواده های محترم

بیشتر بخوانید

سوالات مسابقات علمی عملی

۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۰ تير ساعت ۱۸:۲۰

سوالات سیزدهمین دوره مسابقات علمی هنرستان های فنی وحرفه ای کشور رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

توزیع کارنامه اصلی

۱۳۹۵ دوشنبه ۷ تير ساعت ۲۲:۲۵

تاریخ توزیع کارنامه اصلی هنرجویان پنجشبه می باشد

بیشتر بخوانید

شرایط سنی دانش‌ آموزان

۱۳۹۵ دوشنبه ۷ تير ساعت ۲۲:۲۳

شرایط سنی دانش‌ آموزان برای ورود به هر پایه تحصیلی از ابتدایی تا مقطع پیش دانشگاهی

بیشتر بخوانید

توزیع کارنامه

۱۳۹۵ دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۹:۱۷

تاریخ و زمان توزیع کارنامه هنرجویان سال دوم و سوم

بیشتر بخوانید

برگزاری کنکور کاردانی پیوسته

۱۳۹۵ دوشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۹:۱۵

روز جمعه 22 مرداد 95، کنکور کاردانی پیوسته برگزار خواهد شد. داوطلبان تا زمان آزمون 9 هفته طلایی فرصت دارند

بیشتر بخوانید

امتحان عملی چند رسانه ای

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۱۳:۵۱

قابل توجه هنرجویان سال سوم کامپیوتر امتحان عملی درس چند رسانه ای روز پنجشنبه 13 خرداد

بیشتر بخوانید

کلاس رفع اشکال شبکه های رایانه ای

۱۳۹۵ شنبه ۸ خرداد ساعت ۹:۲۳

قابل توجه هنرجویان سال سوم رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

نحوه محاسبه نمره کل سال

۱۳۹۵ جمعه ۷ خرداد ساعت ۱۹:۳۵

نمره قبولی در دروس نهایی رشته های فنی و حرفه ای و فرمول محاسبه نمره کل سال

بیشتر بخوانید

کلاس رفع اشکال ریاضی

۱۳۹۵ چهارشنبه ۵ خرداد ساعت ۹:۵۰

قابل توجه هنرجویان سال سوم رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

هفت گام موفقیت

۱۳۹۵ سه شنبه ۴ خرداد ساعت ۱۴:۲۵

برنامه امتحانی که خدمت شما ارائه می گردد با نظر مشورتی مشاوران و دانش آموزان عزیز تدوین گردیده و فرصت کافی و مناسب برای هر امتحان در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید

برنامه امتحانات نوبت دوم خرداد 1395

۱۳۹۵ سه شنبه ۴ خرداد ساعت ۱۳:۵۴

برنامه امتحانات نوبت دوم خرداد 1395 پایه دوم و سوم تمامی رشته ها

بیشتر بخوانید

راهنمای برنامه درسی شبکه و نرم افزار رایانه ای

۱۳۹۵ سه شنبه ۴ خرداد ساعت ۱۰:۲۲

گروههای تحصیلی، حرفه ای ساخت و تولید، شبکه و نرم افزار رایانه ای

بیشتر بخوانید

پاسخ سوالات درس دین و زندگی 3 خرداد 95

۱۳۹۵ شنبه ۱ خرداد ساعت ۱۶:۲۴

قابل توجه هنرجویان سال سوم کلیه رشته ها، پاسخ صحیح امتحان دین وزندگی 3 نوبت خرداد 1395

بیشتر بخوانید

کلاس رفع اشکال درس بانک های اطلاعاتی

۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت ۱۱:۲۴

قابل توجه هنرجویان سال سوم رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

نمونه سوالات برنامه سازی

۱۳۹۵ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت ۱:۳۵

قابل توجه هنرجویان سال دوم و سوم رشته کامپیوتر

بیشتر بخوانید

دانلود کتاب برنامه سازی 1

۱۳۹۵ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت ۰:۳۶

متن کامل کتاب برنامه سازی 1 به زبان سی شارپ (#C)

بیشتر بخوانید

حضرت فردوسی

۱۳۹۵ شنبه ۲۵ ارديبهشت ساعت ۹:۳۰

25 اردیبهشت روز فردوسی گرامی باد

بیشتر بخوانید

سرویس رفت و برگشت

۱۳۹۵ جمعه ۲۴ ارديبهشت ساعت ۱۱:۴۲

قابل توجه هنرجویان محترم سال سوم رشته حسابداری B

بیشتر بخوانید

ثبت نام در کنکور کاردانی پیوسته

۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۳ ارديبهشت ساعت ۹:۲۵

راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید، دانشگاه فنی و حرفه ای وموسسات آموزش عالی غیرانتفاعی

بیشتر بخوانید

اطلاعیه سازمان سنجش

۱۳۹۵ سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت ۹:۲۰

از 42 رشته فنی و حرفه ای 31 رشته بدون کنکور هستند و دانشجو در این 31 رشته صرفا با سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) پذیرفته می شود و در ۱۱ رشته هم دانشجو مانند سال های گذشته از طریق کنکور پذیرفته می شوند.

بیشتر بخوانید

آغاز ثبت نام دانش‌آموزان ورودی به پایه دهم از ۲۵ تیر

۱۳۹۵ دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ساعت ۰:۲

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه ۹۳ هزار دانش‌آموز پایه نهم داریم که سال آینده به پایه دهم می‌روند، گفت: ثبت نام دانش‌آموزان ورودی به پایه دهم در مدارس دولتی و هیئت امنایی از ۲۵ تیرماه آغاز می‌شود.

بیشتر بخوانید

اسامی هنرجویان برتر سال 95 نوبت اول

۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ساعت ۲۳:۵۳

اسامی هنرجویان برتر سال 95 نوبت اول هنرستان کمال دانش

بیشتر بخوانید

اطلاعیه سازمان سنجش

۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ساعت ۰:۱

قابل توجه هنرجویان سال سوم کلیه رشته ها اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تاریخ ثبت ‌نام آزمون دوره های كاردانی

بیشتر بخوانید

برگزاری آزمون دوره ای قلمچی هنرجویان سال سوم

۱۳۹۵ يکشنبه ۵ ارديبهشت ساعت ۲۱:۲۶

برگزاری آزمون دوره ای قلمچی هنرجویان سال سوم در روز پنجم اردیبهشت 1395

بیشتر بخوانید

بازی عبور از خیابان

۱۳۹۵ يکشنبه ۱ فروردين ساعت ۱۳:۲۴

بازی نوشته شده توسط هنرجو شایان ذوقی رشته ی کامپیوتر

بیشتر بخوانید

برنامه امتحانات معرفی نهایی سال سوم متوسطه روزانه

۱۳۹۴ جمعه ۲۸ اسفند ساعت ۲۳:۴۰

برنامه امتحانات معرفی نهایی سال سوم متوسطه روزانه (سالی - واحدی) بزرگسالان و داوطلبان آزاد (نیم سالی - واحدی)

بیشتر بخوانید

عکس سلفی

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ اسفند ساعت ۲۰:۴

درکنار سفر هفت سین خود سلفی گرفته برای ما بفرستید به 5 تصویر برتر جایزه تعلق خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید

برنامه امتحانات میان ترم

۱۳۹۴ شنبه ۱۵ اسفند ساعت ۱۱:۵۰

برنامه امتحانات میان ترم دوم سال 94 -95 (پایه دوم و سوم)

بیشتر بخوانید

تجلیل از هنرجو یان برتر

۱۳۹۴ سه شنبه ۴ اسفند ساعت ۰:۲۵

مراسم تجلیل از هنرجو یان برتر درامتحانات نوبت اول بهمن 94

بیشتر بخوانید

تاریخ ثبت نام و آزمون دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۲۱:۴۵

تاریخ ثبت نام و تاریخ آزمون ورودی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که ممکن است برای سال آتی تغییر کند.

بیشتر بخوانید

قبولی در کنکور فنی و حرفه ای آسان است؟

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۲۱:۳۱

می خواهیم به هنرجویانی که به اندازه کافی مطالعه کرده اند، بگوییم که چرا قبولی در کنکور فنی و حرفه ای آسان است.

بیشتر بخوانید

ظرفیت پذیرش آموزشکده های فنی و حرفه ای

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۲۱:۲۶

ظرفیت پذیرش آموزشکده های فنی و حرفه ای در رشته کامپیوتر در سال 1394 ظرفیت پذیرش در سال 94 نسبت به سال 93 تعداد 5256 نفر اضافه شده است و به 35599 نفر می باشد

بیشتر بخوانید

آزمون علمی استانی (دوشنبه 26بهمن 94)

۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن ساعت ۲۱:۱۹

سیزدهمین دوره مسابقات علمی، عملی شاخه فنی و حرفه ای کشور در هنرستان رسالت برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید

بارم بندی

۱۳۹۴ شنبه ۱۰ بهمن ساعت ۱۱:۲۳

دروس دوره ی متوسط نظری، پیش دانشگاهی و معارف اسلامی

بیشتر بخوانید

برقراری کلاس های تقویتی

۱۳۹۴ پنج شنبه ۸ بهمن ساعت ۱۳:۵۴

کلاس های تقویتی از 8 بهمن 94 برقرار میباشد

بیشتر بخوانید

برگزاری امتحان روز 29 دی ماه 94

۱۳۹۴ دوشنبه ۲۸ دي ساعت ۱۸:۱

روز سه شنبه 29 دی ماه امتحان راس ساعت 8:30 برگزار خواهد شد

بیشتر بخوانید

ایستگاه سوال

۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي ساعت ۱۳:۵۶

یکی از طرح های اساسی که برای سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است طرح ایستگاه سوال است. این طرح با هدف ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای نگرش دقیق تر به مفاهیم انتزاعی و غیر انتزاعی و طرح سوال از آن مفاهیم برنامه ریزی شده است.

بیشتر بخوانید

کارهای مثبت هنرجویان

۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي ساعت ۱۳:۵۱

ما نمی دانیم نمره ی انضباط همه ی شما در بدو ورود به هنرستان، چه عددی است؟ ما دوست داریم نمره ی همه ی شما در هنرستان 20 باشد. نمره ی انضباط در هنرستان ما کسب کردنی است، نه کم کردنی.

بیشتر بخوانید

کارگاه آموزش خانواده

۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي ساعت ۱۳:۴۸

هر نظامی نیاز به یادگیری دارد. پس برای یادگیری مسائل روز، خود را آماده نماییم.

بیشتر بخوانید

نکات انضباطی هنرستان

۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي ساعت ۱۳:۲۰

با آرزوی توفیق و سلامتی برای کلیه هنرجویان و خانواده های محترم، خواهشمندیم جهت رعایت نظم و انضباط هنرستان به نکات زیر توجه فرمائید.

بیشتر بخوانید

زمان بندی ملاقات اولیاء

۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي ساعت ۱۳:۱۳

زمان بندی ملاقات اولیاء با کادر اداری هنرستان

بیشتر بخوانید

آغاز سال تحصیلی 95-94

۱۳۹۴ شنبه ۲۶ دي ساعت ۱۲:۳۴

حمد و سپاس خداوند منان که ما را خادم فرزندان مردان و زنان افتخار آفرین این مرز و بوم قرار داد که فرزندان ما پرچمدار تمدن کهن ایرانی و اسلام ناب محمدی هستند

بیشتر بخوانید